Zarabiaj nawet 17 proc. na czarterowaniu swojego jachtu

Nie wierz, gdy inni mówią, że nie da się jednocześnie zjeść i mieć ciastko. Pokażemy Ci, że jest to możliwe, a Ty jeszcze na tym zarobisz.

Masz swój jacht, a może przymierzasz się do jego zakupu? Pomożemy Ci najpierw odzyskać pieniądze zainwestowane w łódź, a później czerpać korzyści z jej posiadania. Jak?

Jako armatorzy będziemy go w Twoim imieniu czarterować. Kompleksowo zajmiemy się wynajmem Twojej łodzi:

 • znajdziemy dla Ciebie klienta,
 • przyszykujemy jednostkę,
 • wydamy ją najemcy i odbierzemy,
 • zadbamy o drobne remonty i serwis w trakcie sezonu.

W razie potrzeby doradzimy w innych kwestiach związanych z inwestowaniem w jachty, np. ubezpieczenia, źródeł finansowania, cen czy wyboru żaglówki.

Dlaczego miałbyś do nas dołączyć, zamiast działać w pojedynkę? Żeby zmaksymalizować swoje przychody.

Z uwagi na skalę działalności jesteśmy w stanie zredukować niektóre koszty stałe związane z utrzymaniem Twojej jednostki, np. ubezpieczenia, reklamy, sprzątania, opłat postojowych. Tym samym zwiększamy Twoje profity.

 

Dzięki znajomości branży żeglarskiej i doświadczeniu na rynku jednostek pływających jesteśmy w stanie zapewnić Ci stopę zwrotu na poziomie 15-17 proc. w skali roku. To 10 razy więcej niż na przeciętnej lokacie bankowej. Oznacza to, że średnie nakłady poniesione w związku z zakupem łodzi skompensują się już po 5-7 latach.

Oczywiście, współpraca nie musi tyle trwać. Możesz się z niej wycofać w każdej chwili, bez konsekwencji. Pamiętaj jednak, że przez cały czas masz pełną swobodę w podejmowaniu decyzji, np. dotyczących terminów wynajmu.

 

Wiemy, jak zdobyć klienta zainteresowanego wypoczynkiem na Mazurach. Przez lata wypracowaliśmy sprawdzone metody marketingowe – bez spamu.

Zawsze indywidualizujemy kampanię reklamową oferowanych łodzi. To przekłada się na pełne obłożenie kalendarza i stały przychód. Tak samo może być z Twoim jachtem!

 

Dlaczego miałbyś nam zaufać i uczynić z nas swojego armatora? Z wielu powodów:

 1. Doświadczenie
  Na rynku czarterowym działamy od trzech lat, mamy własną flotę. Jachtingiem zajmujemy się jeszcze dłużej. Organizowaliśmy mnóstwo eventów nad wodą.
 2. Znajomość branży
  Doskonale orientujemy się, co pływa dobrze, co tak sobie, na jakie jednostki jest popyt. Wiemy, w jakie elementy warto zainwestować bardziej, a gdzie można obciąć nakłady i osiągnąć lepsze efekty.
 3. Różne modele rozliczeń
  Jesteśmy elastyczni i nie upieramy się przy jednym schemacie podziału wpływów z czynszu. Chodzi przecież o Twoje zadowolenie.
 4. Pewny zarobek
  W naszej dotychczasowej działalności tylko raz się zdarzyło, żeby łódka w ścisłym sezonie nie została wynajęta i stała tydzień w porcie, zamiast pływać.

Jesteś zainteresowany czerpaniem niemałych korzyści z działalności, w której nie ma dużej konkurencji? Skontaktuj się z nami już dziś!

Dane do kontaktu:
(+48) 600 – 202 – 436
info@nordjacht.pl