Oferujemy sprawdzony czarter jachtów motorowych na Mazurach. W naszej flocie łodzie motorowe, którymi można pływać po szlakach Wielkich Jezior Mazurskich bez patentu oraz szybsze jednostki wymagające uprawnień sternika motorowodnego. Stacjonujemy w porcie Tajty w Wilkasach, przy jeziorze Tajty.

Wyróżnia nas elastyczne podejście do Klienta, perfekcyjnie przygotowane jednostki do czarteru, podstawowe szkolenie z obsługi jednostek oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy jednostki różnego typu i wielkości - postaramy się zawsze dopasować model do Państwa potrzeb i komfortu uczestników rejsu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą flotą, w razie zainteresowania i wolnego terminu, mogą Państwo skorzystać z rezerwacji z płatnością Online - więcej informacji o rezerwacji.

Informacje o cookie

Na stronie nordjacht.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.