Piękno mazurskich jezior najlepiej odkrywa się z pokładu niezawodnego, przestronnego i dobrze wyposażonego jachtu. Gdy możesz liczyć na profesjonalnego armatora, który dopasuje do Ciebie godziny czarteru i nie zostawi samemu sobie na szlaku w razie awarii. Na nas zawsze możesz liczyć. Nie wyłączamy telefonu po podpisaniu umowy i zainkasowaniu pieniędzy.

Będziesz mógł pływać bez obaw i cieszyć się chwilą. Nasz szeroki pakiet ubezpieczeń (OC sternika + AC jachtu + NNW załogi) gwarantuje Ci spokój w razie ewentualnej szkody. Pamiętaj też, że nie potrącamy kaucji za drobnostki. Zależy nam, byś czuł się jak u siebie!

Chcesz wypocząć pod żaglami ze znajomymi ze studiów albo całą rodziną? U nas otrzymasz solidną zniżkę i zadbasz o bezpieczeństwo swoich pociech, gdyż dysponujemy całą paletą rozmiarów małych kamizelek ratunkowych.

 

Informacje o cookie

Na stronie nordjacht.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.