Flota Nordjacht stacjonuje w porcie Tajty, który oferuje ponad 100 miejsc cumowniczych. Zlokalizowany jest pomiędzy jeziorem Niegocin i Kisajno oraz kanałami Niegocińskim i Piękna Góra, w dogodnym położeniu nad osłoniętym od wiatru Jeziorze Tajty.

Port Tajty jest miejscem chętnie odwiedzanym przez żeglarzy oraz motorowodniaków. Cechują go bezpieczne pomosty z możliwością skorzystania z wody i prądu, nowoczesne sanitariaty, muringi, slip, miejsce na grilla i ognisko, WiF.

Port Tajty jest jednym z niewielu portach na Mazurach, który dedykowany jest rodzinom z dziećmi. Do dyspozycji są: piękna piaszczysta plaża, place zabaw przy plaży i hotelu, park linowy, animacje dla dzieci, strefa gier i zabaw. Jednocześnie pozostali użytkownicy portu mogą skorzystać z tawerny lub restauracji, wypożyczalni sprzętu wodnego, wypożyczalni rowerów i skuterów oraz spa.

Z tawerny położonej powyżej portu rozpościera się piękny widok na zatokę i sam port. W sezonie przy muzyce granej na żywo można obserwować piękne zachody słońca.

Port Tajty dużą rolę przywiązuje do czystości i ekologii. W porcie zamontowane jest urządzenie do odpompowywana nieczystości.

Zobacz obraz z portu na żywo

Port Tajty w Wilkasach

Informacje o cookie

Na stronie nordjacht.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.