Dla tych, którzy nie mają doświadczeń a chcieliby móc zwiedzić Mazury od strony wody podczas jednodniowej wycieczki proponujemy wynajem jednej z naszych łodzi motorowych z profesjonalnym sternikiem. W takim trybie oferujemy:

  • jacht motorowy SeaRay z silnikiem 300KM - to zdecydowanie szybka motorówka, dla tych, którzy lubią prędkość oraz chcą poczuc wiatr we włosach. Czarter całodzienny tej motorówki to 2000 zł + koszt sternika 350-500 zł i paliwa
     
  • spacerowy jacht motorowy Futura 36 Fly - to z kolei opcja dla ceniących spokojne pływanie na przestrzennym luksusowym jachcie motorowym. Koszt wynajęcia takiego jachtu to 1500 zł za dzień - cena uwzględnia sternika oraz paliwo.
     
  • szybka motorówka Quicksilver 875 Sundeck 2x 250KM - świetna opcja dla ceniących sobie wiatr we włosach pod opieką dośwaidczonego sternika. Koszt wynajęcia jachtu to 1500 zł za dzień + koszt sternika 350-500 zł i paliwa w zależności od zużycia.

Wszystkimi jachtami wypływamy z pełnym zbiornikiem i uzupeniamy paliwo przy kliencie, dzięki czemu płacą tyle ile wykorzystasz podczas rejsu.

W celu rezerwacji któregoś z tych jachtów zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@nordjacht.pl lub telefonicznego 796-600-109.

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani czarterem jednostki na godziny lub na cały dzień z własnymi uprawnieniami zapraszamy do skorzystania z oferty czarterów krótkoterminowych, gdzie oferujemy czarter szybkiej motorówki QX563.

Link do oferty jachtowej: www.nordjacht.pl/czartery-krotkoterminowe
 

Informacje o cookie

Na stronie nordjacht.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.