Staramy się aby nasze ceny były atrakcyjne i dopasowane do standardów rynkowych, a nasza polityka cenowa przed i po sezonie może każdego miło zaskoczyć. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne przygotowanie jednostki i szybką reakcję serwisową.

Poniższa tabela zawiera ceny poglądowe, nie uwzględnia m.in. rabatów które naliczają się dynamicznie w zależności od okresu. Zachęcamy do sprawdzenia cen także w kalendarzu dostępności na stronach poszczególnych jachtów, który pokazuje obowiązujące ceny. Na pewno znajdziesz tam atrakcyjny rabat first minute lub last minute.

Znalazłeś taniej? Chcesz skorzystać ze zniżki rodzinnej? Odezwij się do nas, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie! :) 

PROMOCJA NA UBEZPIECZENIE KAUCJI: Zapłać 50% wartości ubezpieczenia kaucji i miej spokojną głowę na wypadek uszkodzeń. Dla jachtów z kaucją 1500 zł ubezpieczysz się za równowartość 37 EUR, a w przypadku jachtów z kaucją 3000 zł za równowartość 45EUR. Zapytaj o szczegóły pod numerem 796-600-109.

Aby sprawdzić cenę konkretnego jachtu w wybranym terminie należy zaznaczyć termin w kalendarzu dostępnym na stronie jachtu i kliknąć "Sprawdź cenę". Cennik zmienia się dynamicznie, np. wskutek promocji "first minute" i "last minute", dlatego nie pokazujemy cen w tabelach gdyż nie uwzględniają one promocji naliczanych na bieżąco.

REZERWUJ ONLINE

Dodatkowe opłaty

 • 350 zł / kpl dla 4-7 osób –  pościel (kołdra, poduszka, prześcieradło, poszewki dla każdej osoby)
  150 zł / kpl dla 1-3 osób –  pościel (kołdra, poduszka, prześcieradło, poszewki dla każdej osoby)
 • 600 - 1000 zł – zdanie jachtu w porcie innym niż macierzysty (po wcześniejszym umówieniu; cena w zależności od odległości)
 • od 14 zł / doba – parking (płatne w kapitanacie)
 • 500 zł / dzień + ew. dojazd – wynajęcie profesjonalnego sternika

Rabaty / Dopłaty

Zniżki 

 • do 5% – stali klienci, 10% – stali klienci min. 3 sezony,
 • do 5% – przy czarterze na min. 2 tygodnie,
 • do 5% – studenci oraz uczniowie
 • do 5% – czartery rodzinne z dziećmi
 • do 5% – przy czarterze z naszym sternikiem

Rabaty sumują się - maksymalny rabat nie może przekraczać 10%

Krótkie czartery – dopłaty:

 • Czarter 1 dniowy + 100 %
 • Czarter 2 dniowy + 50 %
 • Czarter 3 dniowy  - +30%  bez dopłat!

Opłaty dodatkowe – jachty motorowe

 • kaucja płatna przy odbiorze jachtu, zwrotna przy braku uszkodzeń w całości przy zdawaniu jachtu – 3000 zł, jachty Nexus 870 Revo, Janmor 700, Balt 818 40KM SLoth - 1500 zł, jachty Futura 40, Platinum 35 - 4000 zł
 • 200 zł + koszt wypompowania – nieopróżniony zbiornik na fekalia (zrzut ścieków można dokonać odpłatnie np. w Porcie Macierzystym Tajty, w sąsiednim porcie AZS WILKASY lub w EKO Marinie w Giżycku)
 • oddanie jachtu z nieuzupełnionym bakiem paliwa – 200 zł + 12 zł za każdy brakujący litr paliwa (paliwo można uzupełnić na wodnej stacji Orlen w Pięknej Górze w Porcie Sailor; ok. 500m od  Portu Tajty) 
 • 200 - 250 zł – opłata za sprzątanie standardowe (obowiązkowa)

Opłaty dodatkowe – szkolenie manewrowe

 • Klient nieposiadający patentu żeglarskiego lub motorowodnego zgodnie z Ustawą o żegludze śródlądowej musi odbyć szkolenie z podstaw bezpieczeństwa nad wodą oraz manewrów. Jest możliwość zorganizowania takiego szkolenia w dniu wydania jachtu pod warunkiem zgłoszenia tego faktu przy rezerwacji jachtu. W przeciwnym wypadku Armator zastrzega prawo do zorganizowania szkolenia w dniu kolejnym.
 • Czarterujący, który wykaże się umiejętnościami manewrowymi oraz podstawową wiedzą dot. przepisów oraz podstaw bezpieczeństwa nad wodą może zostać zwolniony ze szkolenia.
 • Czas trwania szkolenia: min. 2-3h w zależności od potrzeb załogi.
 • Koszt szkolenia: 500 zł za pierwsze 3h, powyżej trzech godzin cena ustalana indywidualnie.

Rozszerzone szkolenia manewrowe

Istnieje możliwość zorganizowania Instruktora na bardzo rozbudowane szkolenie manewrowe na czarterowanym jachcie. Wówczas Instruktor może spędzić z załogą dowolną ilość pierwszych dni czarteru wdrażając stopniowo Załogę w aspekty teoretyczne jak i rozbudowane kwestie praktyczne i manewrowe. Dużym powodzeniem cieszą się dotychczas szkolenia zakończone egzaminem na Sternika Motorowodnego. Wówczas rozbudowujemy szkolenie o praktykę na szybkiej łodzi motorowej, a całość kursu, sposób przeprowadzenia teorii oraz części praktycznej i termin egzaminu ustalamy indywidualnie z Załogą. 

 

Czarter jachtów na Mazurach – cennik. Wodna przygoda na każdą kieszeń!

Chcesz przeżyć przygodę swojego życia i zastanawiasz się, ile będzie Cię ona kosztować? Z nami miło się w tym w zakresie zaskoczysz. Staramy się bowiem, aby nasze ceny były zawsze atrakcyjne. Interesuje Cię czarter jachtów na Mazurach? Poznaj nasz cennik!

Chcę dowiedzieć się więcej o czarterze jachtów na Mazurach. Jaki macie cennik?

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były dostosowane do standardów rynkowych. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro klienta, więc nasza polityka cenowa może być dla Ciebie atrakcyjną niespodzianką. Zawsze możesz liczyć na to, że profesjonalnie przygotujemy Twoją łódź i szybko zorganizujemy jej serwis.

Tabela, którą widzisz poniżej, zawiera ceny poglądowe, które nie uwzględniają różnego rodzaju rabatów. Serdecznie zachęcamy Cię do przejrzenia cen na stronach poszczególnych jachtów. Z pewnością znajdziesz tam ciekawe rabaty first minute oraz last minute. Jeśli wypożyczysz jednostkę u nas, otrzymasz upust dla rodzin z dziećmi w wysokości do 5%.

Znalazłeś gdzieś tańszą propozycję? Jesteś zainteresowany zniżką rodzinną? Odezwij się do nas, a otrzymasz z naszej strony specjalną ofertę!

Wasze ceny są atrakcyjne. Czy mogę wynająć łódź większej liczbie osób?

Decydując się na czarter jachtów motorowych na Mazurach, pamiętaj, że cennik obejmuję dobę. Nieważne, ile konkretnie osób znajduje się na łodzi. Zarazem rzadko zdarza się, aby na wynajęcie decydowała się samotna para. Z reguły jednostkę wypożycza większe grono ludzi, zatem cena rozkłada się na wszystkich. Powoduje to, że ostateczny koszt nie odbije się na Twojej kieszeni.

Decyduję się na czarter jachtów motorowych na Mazurach. Wasz cennik mnie przekonał

Bardzo nas to cieszy. Dzięki nam doświadczysz wspaniałej, niezapomnianej przygody, która jednocześnie jest atrakcyjna cenowo. Za sprawą naszych rabatów i zniżek wcale nie musisz być multimilionerem, aby doświadczyć luksusu niczym gwiazdy szklanego ekranu. Już dziś pozwól sobie na odrobinę przyjemności. W pełni na nią zasługujesz!

 

 

Informacje o cookie

Na stronie nordjacht.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.