Okazja dla obecnych i przyszłych właścicieli jachtów motorowych i żaglowych 

Jak z amatora pływania zmienić się w armatora, który na swoim jachcie dobrze zarabia?

To proste – pozwól nam się dobrze zaopiekować Twoją łodzią. Zajmiemy się czarterem Twojego jachtu. Znajdziemy osoby chętne Ci zapłacić za możliwość popływania, profesjonalnie je obsłużymy i oczywiście zadbamy o Twoją łódź jak o własną. Jeśli jeszcze nie masz jachtu, to pomożemy Ci kupić taki, który zachwyci Ciebie i mnóstwo osób będzie chciało go wypożyczyć za godne pieniądze.

Twój jacht oprócz przyjemności z posiadania i pływania da Ci od teraz pieniądze

Czy nie tak robią ludzie sukcesu? Wszystko dla nich pracuje, bo pieniądze rozpatrują w kategoriach inwestycji i zysków.  No, a my teraz chcemy pracować dla Ciebie!

Chyba lepiej posiadać jacht, który zarabia przynajmniej kilkaset złotych na dzień, niż tylko płacić za przyjemność jego posiadania?

Ile można na tym zarobić?

  • Dzięki znajomości branży żeglarskiej i doświadczeniu na rynku jednostek pływających jesteśmy w stanie zapewnić Ci całkiem przyzwoitą stopę zwrotu.
  • Oznacza to, że Twoja łódź w ciągu kilku pierwszych lat sama się spłaca. A potem już tylko zarabia. Pieniądze nie leżą na ulicy. One pływają…
  • Co do umowy to jesteśmy bardzo elastyczni i znajdziemy taką propozycję, która Cię w pełni zadowoli. Z nami łatwo się dogadać. Nie trzeba mieć firmy, by stać się armatorem – każdy może zarabiać na swojej łodzi.

Twój skarb może być więcej wart

Jeśli chcesz czerpać same korzyści z posiadania łodzi bez brudzenia sobie rąk i zawracania głowy tymi wszystkimi drobiazgami – pozwól nam zaopiekować się Twoim skarbem.

  • Nie zabieramy Ci jachtu, tylko wszystkie kłopoty związane z serwisem, remontami, konserwacją i obsługą. Co więcej, u nas to wszystko będzie tańsze i masz pewność, że wszelkie prace zostaną wykonane z największą starannością. Już my o to zadbamy.
  • Nadal możesz pływać, kiedy chcesz, my wynajmujemy go tylko wtedy, gdy Ty z niego nie korzystasz. W niczym Cię nie ograniczamy. Cały czas masz bieżące informacje na temat wynajmu i w pełni kontrolujesz sytuację.
  • Dzięki temu Twoja łódź nie traci na wartości stojąc gdzieś w porcie, bo nie dość, że dbamy o jej stan, to ona jeszcze zarabia – najpierw na siebie, potem dla Ciebie.

Gdzie mu będzie lepiej niż u nas?

Twój jacht dla nas wiele znaczy. Nie jesteśmy wielką wypożyczalnią łodzi, która idzie na ilość – my stawiamy na jakość.

Zadbamy o chętnych na wypożyczenie Twojej łodzi, bo mamy już sporą bazę klientów. A ponieważ robimy to dla pieniędzy – oczywiście Twoich – to będziemy się starać utrzymać jacht w jak najlepszej formie, by nie marnował się taki potencjał zarobku. To chyba uczciwe postawienie sprawy?

Teraz zdecyduj, jaki będzie kolejny sezon

Wybór chyba jest prosty?

Możesz spijać samą śmietankę z posiadania łodzi i na tym dobrze zarabiać albo tracić na niej pieniądze i czas. Czy nie lepiej pozwolić nam zaopiekować się Twoim skarbem?

Zacznijmy od niezobowiązującej rozmowy

  • Jeśli choć trochę zainteresowała Cię nasza propozycja to znak, może tego właśnie Ci potrzeba?
  • Tylko Ty o tym możesz zdecydować. Dlatego umówmy się na rozmowę, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania i wtedy zdecydujesz, czy to faktycznie coś dla Ciebie?
  • Więcej informacji +48 600 202 436info@nordjacht.pl

Informacje o cookie

Na stronie nordjacht.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.