Zapraszamy na łódź Quicksilver Activ 875 Sundeck do czarterów całodziennych z naszym sternikiem.

cena od 1500 pln / doba

Rezerwacja online

W celu szybkiej i pewnej rezerwacji, proponujemy skorzystać z rezerwacji Online. Po wyborze terminu należy wybrać przycisk REZERWUJ ONLINE, zaakceptować warunki, podać swoje dane i przejść do płatności Online. Podczas rezerwacji należy zapoznać się z umową. Po poprawnym wykonaniu rezerwacji, otrzymają Państwo potwierdzenie SMSem i na e-mail.
 

Więcej informacji i o innych formach rezerwacji - Rezerwacja online.

Activ 875 Sundeck podnosi poprzeczkę bardzo wysoko. Może pochwalić się największym pokładem słonecznym w swojej kategorii. Możesz więc śmiało zaprosić do 12 osób na rejs w słońcu lub na pokładową imprezę. Możesz zaprosić do dłuższej wyprawy, ponieważ w kabinie znajdzie się miejsce do spania - w razie potrzeby - nawet dla 4 osób.

Łódź napędzana jest dwoma silnikami Mercury o mocy 250KM każdy. Nic nie da Ci tyle frajdy i bezpieczeńśtwa zarazem, w każdych warunkach atmosferycznych. Na pokładzie, asymetryczna konsola pozostawia dużo miejsca, aby łatwo poruszać się po pokładzie.

 

Koszt wynajmu całodzienengo: 2000 zł brutto ze sternikiem + paliwo wg. zużycia.

Parametry jachtu

Najważniejsze zalety:

  1. Wszechstronna przestrzeń kokpitu z leżanką oraz odchylanym oparciem i łatwym dostępem do wody
  2. Skłądane siedziska
  3. W pełni wyposażona kuchnia 
  4. Wygodny fotel sternika
  5. Bardzo duży pokład słoneczny do opalania się, spotkań towarzyskich lub po prostu relaksu
  6. Miejsca siedzące w salonie w kształcie litery U możliwość przekształcenia w jadalnię.

Układ wnętrza

Ocena jachtu:
Jakość pływania:
Wyposażenie:
Wygoda:

Informacje o cookie

Na stronie nordjacht.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.